Українська мова English language


СортиСуниця
ХОНЕЙ   HONEOYE
     Ранній сорт американської селекції. Врожайність висока. Ягоди великі та дуже великі, забарвлення від інтенсивного до темно-червоного. М'якоть помаранчево-червона, ароматна, винно-солодкого смаку, плодоніжка легко відривається. 
  Стійкий до хвороб листя та сірої гнилі, проте сприйнятливий до вертицильозу. Зимостійкість рослини досить добра. Сорт підходить як для свіжого ринку, так і на переробку.
РУМБА   RUMBA
    Ранній сорт з яскраво червоним забарвленням плодів, що мають сильний блиск. Румба добре підходить для вирощування як у відкритому грунті так і в тунелях.
 Якість плодів на найвищому рівні. Ягоди мають чудовий солодкий смак з сильним, яскраво вираженим суничним ароматом. Плоди соковиті, смачні, однорідні.
  Румба плодоносить рівномірно на протязі всього періоду, на відміну від інших ранніх сортів. Сумарна кількість ягід 1 класу 100%, середня вага 20гр., транспортабельність та твердість ягід добра.
  Румба в порівнянні з Хонейо рідко вражається фітофторою (Phytophthora cactorum) і вертицельозом (Verticillium dahliae). Сорт стійкий до борошнистої роси та менш сприятливий до сирої гнилі на відміну від Клері.
 Врожайність висока, ягоди збирати легко за рахунок компактності рослин. Взимку рослини добре переносять мороз (хоча рослини рекомендують накривати).


 


СОНАТА   SONATA
  Середній сорт. Голландський сорт. Ягоди від середнього до великого розміру, одномірні, яскраво-червоні з сильним блиском, міцні, соковиті. Врожайність висока. М'якоть від яскраво-рожевої до яскраво-червоної, ароматна.
  Транспортабельність добра. Сама ягода добре витримує дощову погоду. Сорт мало чутливий до борошнистої роси. Рекомендується профілактика проти фітофторозу, сірої гнилі. Сорт Соната вимагає на 20% більше магнію, ніж сорт Ельсанта. В той же час треба бути обережними з азотними добривами, оскільки це може вплинути на транспортабельність.ФЛОРЕНС   FLORENCE
    Пізній сорт. Рослини сильної сили росту, кулясто - сплющеної форми, щільні. Листки темно-зеленого кольору, увігнутої форми з сильним блиском. Сорт утворює малу кількість вус. Плоди великі та дуже великі, конічної форми, темно-червоного забарвлення з сильним блиском. Ягоди мають м'якуш, помірної щільності, приємного солодкого смаку.
 Сорт дозріває на 7-8 днів пізнінше Зенги Зенгани, є високоврожайним, з високим виходом стандартних ягід. Сорт є досить стійким до таких хвороб як вертицилиоз та фітофтороз.


МАЛЬВІНА (NEW!!!)     MALWINA
    Дуже пізній і самозапильний сорт. Пік збору урожаю настає через 12 днів після Флоренції, та на 22 дні пізніше Ельсанти (кінець червня – друга декада липня).
  Ягоди Мальвіни транспортабельні, великі, яскраво-червоні з сильним ароматом, мають чудовий смак завдяки високому вмісту цукрів. Ягоди зберігають якість і в дощовий період. Рослини потужні, з високою стійкістю до вертицильозу та борошнистої росиСаджанці 
                       
                       Яблуні

 


  Чемпіон  
Пізньоосінній сорт виведений в Чехії та його клон, що відрізняється розмитим, а не смугастим румянцем. Урожайність висока. Зимостійкість середня. Стійкість до хвороб висока. Термін споживання: кінець вересня - грудень. Плоди середнього і вище середнього розміру, оранжево-червоні, дуже високих товарних і смакових якостей.

 
  Айдаред  
Пізньозимовий сорт американської селекції. Урожайність висока. Зимостійкість вищесередня. Стійкість до парші середня, до борошнистої роси слабка. Плоди доброго смаку ( 4.3 бала), зберігають до травня - червня.

  Джонаголд   
Бельгійський зимовий сорт, клон сорту Джонаголд. Дерево сильноросле. Зимостійкість середня. Стійкість проти парші досить висока, проти борошнистої роси - середня. Урожайнісьть висока. Плоди крупні, високотоварні, темно-червоні, відмінного кисло-солодкого смаку. Термін споживання плодів: листопад - березень.


  Голден Делішес  
Голландський зимовий сорт, клон сорту Голден делішес. Урожайність висока. Зимостійкість вищесередня. Стійкість до хвороб середня. Термін споживання плодів: листопад - квітень. Плоди дуже смачні, менш схильні до оржавленості.

 
 
Сайт разработан в студии Web-Relax