Українська мова English language


СортиСуниця
ХОНЕЙО   HONEOYE
     Ранній сорт американської селекції. Врожайність висока. Ягоди великі та дуже великі, забарвлення від інтенсивного до темно-червоного. М'якоть помаранчево-червона, ароматна, винно-солодкого смаку. Ягоди щільні. Чашечка легко відривається.           Стійкий до хвороб листя та сірої гнилі, проте сприйнятливий до вертицильозу. Зимостійкість рослини досить добра. Сорт транспортабельний.


ФЛЕР   FLER
    Дуже ранній сорт з яскраво-червоним забарвленням ягід. Ягоди смачні завдяки вдалому  балансу цукру, кислоти та аромату. Дозрівають ягоди на 3 дня раніше сорту Клері  і на 5-7 днів раніше сорту Йонейо.
  Сорт стійкий до кореневих хвороб та борошнистої роси. Сприятливий до впливу гербіцидів та грунтових умов. Зимостійкість відмінна.


РУМБА (NEW!!!)   RUMBA
    Ранній сорт з яскраво червоним забарвленням плодів, що мають сильний блиск. Румба добре підходить для вирощування як у відкритому грунті так і в тунелях.
   Якість плодів на найвищому рівні. Ягоди мають чудовий солодкий смак з сильним, яскраво вираженим суничним ароматом. Плоди соковиті, смачні, однорідні.
  Румба плодоносить рівномірно на протязі всього періоду, на відміну від інших ранніх сортів. Сумарна кількість ягід 1 класу 100%, середня вага 20гр., транспортабельність та твердість ягід добра.
    Румба в порівнянні з Хонейо рідко вражається фітофторою (Phytophthora cactorum) і вертицельозом (Verticillium dahliae). Сорт стійкий до борошнистої роси та менш сприятливий до сирої гнилі на відміну від Клері.
  Врожайність висока, ягоди збирати легко за рахунок компактності рослин. Взимку рослини добре переносять мороз (хоча рослини рекомендують накривати).


 


ЕЛЬСАНТА   ELSANTA
   Середній сорт. Голландський сорт. Ягоди від середнього до великого розміру, одномірні, яскраво-червоні з сильним блиском, міцні, соковиті. Врожайність висока. М'якоть від яскраво-рожевої до яскраво-червоної, ароматна.
  Транспортабельність добра. Чашечка легко відривається. Рослини в незначній мірі пошкоджуються сірою гниллю, є стійкими до плямистостей, але сприйнятливі до хвороб кореневої системи та борошнистої роси. Зимостійкість середня, на зиму потребує укривання (в районах де сніг випадає мало та не регулярно).ФЛОРЕНС   FLORENCE
    Пізній сорт. Рослини сильної сили росту, кулясто - сплющеної форми, щільні. Листки темно-зеленого кольору, увігнутої форми з сильним блиском. Сорт утворює малу кількість вус. Плоди великі та дуже великі, конічної форми, темно-червоного забарвлення з сильним блиском. Ягоди мають м'якуш, помірної щільності, приємного солодкого смаку.
 Сорт дозріває на 7-8 днів пізнінше Зенги Зенгани, є високоврожайним, з високим виходом стандартних ягід. Сорт є досить стійким до таких хвороб як вертицилиоз та фітофтороз.


МАЛЬВІНА (NEW!!!)     MALWINA
    Дуже пізній і самозапильний сорт. Пік збору урожаю настає через 12 днів після Флоренції, та на 22 дні пізніше Ельсанти (кінець червня – друга декада липня).
  Ягоди Мальвіни транспортабельні, великі, яскраво-червоні з сильним ароматом, мають чудовий смак завдяки високому вмісту цукрів. Ягоди зберігають якість і в дощовий період. Рослини потужні, з високою стійкістю до вертицильозу та борошнистої роси


АРОМАС   AROMAS

     Ремонтантний сорт суниці. Достатньо високі кущі, які сприяють кращому дозріванню ягід і захищають рослину від шкідників. Плоди крупні, плотні, насиченого червоного кольору з блискучою шкіркою та насиченою мякотю. Відмінною рисою ягід данного сорту є їх ярко виражений суничний аромат завдяки чому він і отримав сою назву.

 Саджанці 
                       
                       Яблуні

 

  Слава Переможцям  
Ранньоосінній сорт вітчизняної селекції. Урожайність висока. Зимостійкість висока. Стійкість до парші середня, до борошнистої роси - висока. Термін споживання плодів: вересень-жовтень. Смак плодів 4.7-5 балів.

  Чемпіон  
Пізньоосінній сорт виведений в Чехії та його клон, що відрізняється розмитим, а не смугастим румянцем. Урожайність висока. Зимостійкість середня. Стійкість до хвороб висока. Термін споживання: кінець вересня - грудень. Плоди середнього і вище середнього розміру, оранжево-червоні, дуже високих товарних і смакових якостей.

 
  Айдаред  
Пізньозимовий сорт американської селекції. Урожайність висока. Зимостійкість вищесередня. Стійкість до парші середня, до борошнистої роси слабка. Плоди доброго смаку ( 4.3 бала), зберігають до травня - червня.

  Джонаголд   
Бельгійський зимовий сорт, клон сорту Джонаголд. Дерево сильноросле. Зимостійкість середня. Стійкість проти парші досить висока, проти борошнистої роси - середня. Урожайнісьть висока. Плоди крупні, високотоварні, темно-червоні, відмінного кисло-солодкого смаку. Термін споживання плодів: листопад - березень.

  Ренет Симиренка  
Пізньозимовий сорт вітчизняної селекції. Дерево середньоросле. Зимостійкість вищесередня. Стійкість до грибкових хвороб слабка. Урожайність висока. Плоди вищесереднього розміру або крупні, зеленувато-жовті, високої товарної якості, доброго смаку ( 4.4 - 4.6 бала). Термін споживання: грудень - травень.

  Голден Делішес  
Голландський зимовий сорт, клон сорту Голден делішес. Урожайність висока. Зимостійкість вищесередня. Стійкість до хвороб середня. Термін споживання плодів: листопад - квітень. Плоди дуже смачні, менш схильні до оржавленості.

 
 
Сайт разработан в студии Web-Relax